Naujienos

Įsibėgėjus vasarai prasideda neatsiejama jos dalis – muzikos festivaliai. Tačiau tokie festivaliai, kaip „Coachella“ Kalifornijoje ar „Glastonbury“ Didžiojoje Britanijoje, sufleruoja, kad ne vien muzika, bet ir mada tampa svarbiu vasaros vakarėlių akcentu. Kai bilietai jau kišenėje, lieka pasirūpinti stilingu festivalio įvaizdžiu, atitinkančiu aktualiausias šio  sezono mados tendencijas.  
Balandžio 7 dieną RYO vyko jau tradicinis prekybos centro reklaminio veido rinkimų finalinis renginys. Merginos varžėsi ir dėl svajonės išgarsėti, ir siekdamos laimėti vienerių metų trukmės reklaminio veido kontraktą su PC RYO. Dalyvio anketą užpildė keliasdešimt gražuolių.
Kovo 17 dieną RYO duris atvėrė apatinio trikotažo parduotuvė ATLANTIC!   
Šiam sezonui stilistai prikūrė daug šilumą tausojančių aksesuarų: pirštines ir megztinių rankoves prailgino, šalikus ir viršutinius drabužius pasiuvo iš kailio. 
2017 ir 2018 metų žiemos sezoną dizaineriai parengė daug malonių siurprizų...  Jei norite atrodyti šiuolaikiškai, šis straipsnis – jums.  
Malonios smulkmenos mūsų gyvenimą nudažo naujomis spalvomis, ypač – jeigu jos labai lauktos. 

RYO mokslinčių dienos

Rugpjūčio 22 d.
Rugpjūčio 25 - 27 dienomis prekybos centre RYO pirkite mokyklinių prekių bent už 30 Eur – laimėkite vieną iš 2000 prizų!

KIKA gerumo projektas

Liepos 26 d.
Ar žinai, kad KIKA parduotuvėse yra įkurtos specialios laikinos gyvūnų globos vietos, kur savo naujų šeimininkų laukia gyvūnai iš įvairių globos organizacijų?

Facebook