Naujienos

"Stilius esi TU!" žaidimo prizai atiteko žavioms panevėžietėms — Lapkričio 07 d.

Atgal į sąrašą

Nuo spalio 10 d. iki spalio 30 d. prekybos centre RYO vyko "Stilius esi TU!" žaidimas, kurio metu perkant bent už 30 eurų, užpildžius žaidimo kortelę ir įmetus ją į žaidimo dežę RYO renginių aikštėje, buvo galima laimėtI vieną iš geidžiamų sezono naujienų: vieną iš 3 COCCINELLE "ARLETTIS" rankinių arba įspūdingą savaitgalį dviem prabangiuose apartamentuose viešbutyje SPA VILNIUS Anykščiai su 200 eurų sąskaita SPA procedūroms. COCCINELLE "ARLETTIS" rankinių vertė - nuo 375 eurų iki 425 eurų. Tai karščiausia šio sezono naujiena, kurią pristatė RYO CITY men&women. Pagrindinis žaidimo prizas - dar labiau viliojantis. Darganotą ir rūškaną rudenį jaukus savaitgalis ištaiginguose SPA VILNIUS Anykščiai apartamentuose su SPA paketu buvo nemažiau viliojanti dovana, kurią žadėjo RYO.

RYO lankytojų - vaikų - rankutės lėmė, kad 3 COCCINELLE "ARLETTIS" rankines laimėjo (spalio 14 d., 21 d., 28 d.) trys panevėžietės: p. Jūratė Karpavičienė, p. Gitana Dejiene, p. Simona Judickaitė. Visos trys laimingosios paaiškėjo 12 val., korteles iš žaidimo dėžės traukiant burtų keliu (viešai) RYO renginių aikštėje.

„Jeigu turiu galimybę, visada žaidžiu, taip pat – ir RYO prekybos centre. Tik iki šiol – visada nesėkmingai. Bet vėl pabandžiau, ir šį kartą nusišypsojo sėkmė. Kai tik apsiprasiu su laimėta rankine, pajusiu, ar ji yra mano, ar bus labai gera dovana artimam žmogui. Labai džiaugiuosi šia RYO dovana“, – sako Simona Judickaitė.

P. Gitanai Dejienei ši RYO staigmena tapo dar ir gimtadienio dovana. Vos kelios dienos po p. Gitanos gimtadienio ji sulaukė malonaus skambučio. Apsipirkusi RYO moteris dvejojo pildyti kortelę, nieko dar nebuvo iki tol laimėjusi, sėkmės nesitikėjo. Dukra įkalbėjo mamą žaidimo kortelę užpildyti ir šis sprendimas pasiteisino su kaupu.

Pagrindinio prizo laimėtojas išaiškėjo spalio 30 d. Rūtos Ščiogolevaitės koncerto metu. Mažojo RYO lankytojo rankutė lėmė, kad ištaigingu savaitgaliu dviem SPA VILNIUS Anykščiai mėgausis p. Inga Šinkūnienė.

Jai žaidimo kortelė buvo pasiūlyta „United Colors of Benetton“ parduotuvėje, čia moteris įsigijo 58 Eur vertės suknelę.

„Negalėjau patikėti išgirdusi, kad aš – laimingoji, laimėjusi pagrindinį RYO žaidimo prizą. Man dar niekada nėra pavykę laimėti kokioje nors loterijoje ar žaidime, – sako medikė Inga. – Gal tai proveržis, ir man dabar nuolat seksis? Teks dažniau žaisti.“

 

P. Inga dar nėra apsisprendusi, kada ir su kuo važiuos (pačios pasirinktu laiku) į Anykščių šilelio ir Šventosios upės prieglobstyje įsikūrusį 4 žvaigždučių viešbutį. Ten nuo ryto iki vakaro ji su kompanionu galės mėgautis sveikatingumo centro teikiamomis įvairiomis sveikatinimo ir grožio procedūromis, maudytis mineralinio vandens baseine. Po visko jų lauks SPA restorano virtuvės šefų paruošti gurmaniški patiekalai. 

P. Inga džiaugėsi, kad ši dovana ne tik praskaidrino niūrias redens nuotaikas, bet ir bus puikus poilsis artėjant šv. Kalėdų metui.

RYO džiaugiasi galėdamas teikti džiaugsmą ir malonių įspūdžių savo klientams. Niekada neverta dvejoti, ar žaisti, ar verta pildyti žaidimo korteles. Visos žaidimo "Stilius esi TU!" laimėtojos patvirtino nesitikėjusios sėkmės, tačiau vis dėlto joms pasisekė. Dar kartą nuoširdžiai sveikiname žaidimo laimėtojas.

Tai ne paskutinis RYO žaidimas klientams. Laukite tęsinio:)

Facebook