Pasiūlymas galioja iki :
2023-09-04 – 2023-10-31
VISION EXPRESS
VISION EXPRESS POLICE korekciniai akiniais tik 169 Eur*

Atskleiskite savo drąsą, laisvę ir asmenybę su naujausios vyrams skirtos kolekcijos POLICE akinias – dabar visuose VISION EXPRESS optikos salonuose POLICE korekciniai akiniai tik už 169 Eur*!


POLICE prekės ženklas kviečia pasileisti į nuotykių ir ekstremalių pojūčių kupiną gyvenimo kelionę, atraskite naujausios POLICE akinių rėmelių kolekcijos modelius, kuriuos nešioja ir garsūs F-1 lenktynių, MERCEDES komandos lenktynininkai LEWIS HAMILTON ir GEORGE RUSSELL!


Ir tai dar ne viskas! Pirmuosius POLICE korekcinių akinių pirkėjus nudžiuginsime specialia dovana – vardiniais POLICE marškinėliais! Dovanų kiekis ribotas.


* Perkant POLICE korekcinius akinius, dovanojami POLICE M-L marškinėliai. Dovanų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja perkant POLICE akinių komplektą, kurį sudaro: POLICE akinių rėmeliai, 1.50 FSV Organic HMC (sph. +/-6.00, cyl. +/-2.00) akinių lęšiai, akinių gamyba. Norint įsigyti korekcinius akinius su kito tipo akinių lęšiais, naujiems lęšiams bus pritaikyta nuolaida, lygi akcijos akinių lęšių su 99 proc. nuolaida sumai. Nesumuojama su kitais pasiūlymais, daugiau informacijos teirautis VISION EXPRESS konsultantų. Pasiūlymas galioja 2023 09 01-2023 10 31.