AKCIJA GALIOJA:
2022-03-01 – 2022-05-31
VISION EXPRESS
Dovanok akims pavasarį!

Pavasarį tikrai yra ką pamatyti! O dar geriau – su naujais akiniais.

 

Matyt kiekvienas akinių nešiotojas yra patyręs tą nuostabų jausmą, kai užsideda naujus akinius - atrodo, kad viskas aplink daug ryškiau, spalvingiau ir aiškiau.

O kada pajausti tai vėl, jeigu ne pavasarį, kai iš tiesų aplink yra tiek daug visko pamatyti?

 

VISION EXPRESS optika šį pavasarį pasitinka ne tik naujausiomis akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijomis, naujais prekiniais ženklais ir dar didesniu asortimentu, bet ir ypatingu pasiūlymu - net 20 % nuolaida saulės ir korekciniams akiniams su VISION EXPRESS lojalumo kortele*.

 

Dar neturite mūsų lojalumo kortelės? Ne problema. Atvykite į optikos saloną, kur paprašysime užpildyti specialią anketą, o lojalumo programos teikiamais privalumais bei šios akcijos pasiūlymu galėsite pasinaudoti jau tą pačią dieną.

 

VISION EXPRESS - Jūsų regėjimo ekspertas.

 

*Pasiūlymas galioja tik su VISION EXPRESS lojalumo kortele. Nuolaida korekciniams akiniams – tai -20 % rėmeliui ir -20 % akinių lęšių porai, perkant ir gaminant korekcinių akinių komplektą VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaida netaikoma akinių gamybai ir kitoms paslaugoms bei ekskliuzyvinių prekės ženklų kolekcijoms. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis akcijomis ar pasiūlymais, nauja kaina bus pritaikyta kasoje.