AKCIJA GALIOJA:
2023-03-01 – 2023-05-31
VISION EXPRESS
Kiekvienam meno kūriniui reikia rėmelio. Išsirinkite sau tinkamiausią!

Kiekvieno veidas – unikalus ir nepakartojamas meno kūrinys, ir kaip pridera nuostabiems kūriniams, jam reikia rėmelio.

Tinkamo ir gražiausius veido bruožus pabrėžiančio akinių rėmelio.

 

Kviečiame užsukti į VISION EXPRESS optikos saloną – čia dirbantys regėjimo ekspertai profesionaliai ir išsamiai patikrins regėjimą, esant poreikiui atliks papildomus tyrimus ar testus, o konsultantai parinks akinius, atsižvelgus į Jūsų regėjimo tyrimo rezultatus, gyvenimo būdą bei pomėgius ir pageidavimus. Kiekviename VISION EXPRESS optikos salone yra itin platus akinių pasirinkimas – daugiau nei 800 unikalių akinių modelių suaugusiems ir vaikams. Pas mus rasite ir ekonomiškų akinių modelių, ir pasaulyje garsių prekės ženklų ar ekskliuzyvinių kolekcijų akinių, o sau tinkamus akinius ras tiek klasikos mėgėjas, tiek išskirtinį ir ypatingą įvaizdį kuriantis asmuo.

 

Dabar VISION EXPRESS optikos salone perkant akinius galėsite pasirinkti, kas naudinga būtent Jums: 25 % nuolaida rėmeliams ar lęšiams, perkant akinius*!

Mūsų optikos salone dirbantys specialistai paskaičiuos, rėmeliams ar lęšiams taikoma 25 % nuolaida bus finansiškai naudingesnė Jums.

Kokie bebūtų Jūsų regėjimo poreikiai, užsukite – mes Jums padėsime!

 

Vision Express – akinių ekspertai.

 

* Akcijos sąlygos:

·        Nuolaida taikoma rėmeliui arba akinių lęšių porai pasirinktinai, perkant ir gaminant korekcinius akinius VISION EXPRESS optikos salone.

·        Pasiūlymas nesumuojamas su kitomis akcijomis ar nuolaidomis.

·        Nauja kaina bus pritaikyta kasoje.