AKCIJA GALIOJA:
2021-11-23 – 2021-11-27
RYO
KUR DINGO VYRAS?

Juodos nuolaidos ir juodai geri pirkiniai tik šį savaitgalį ir tik RYO.

Visi, perkantys už 100€ ir daugiau (*kvitai sumuojami), dalyvauja žaidime be pralaimėjimo!NUOLAIDŲ SĄRAŠAS:

https://ryo.lt/web/lt/akcija/Nuolaidu-sarasas
Kampanija JUODOS NUOLAIDOS

Kampanijos žaidimo taisyklės ir sąlygos


1. Žaidimo organizatorius – prekybos centras RYO, Savitiškio g. 61, Panevėžys, įmonės kodas 300565433.

2. Žaidimo laikotarpis: 2021 m. lapkričio 26 d. 8:00 – 21:00 val. ir lapkričio 27 d. 8:00 – 21:00 val.

3. Prizų dalinimas renginių aikštėje: 2021 m. lapkričio 26 – 27 d. 10 – 21 val. arba tol, kol pasibaigs žaidimo prizai.

4. Žaidimo dalyviai: visi RYO lankytojai (fiziniai asmenys), šiose taisyklėse nurodytu laikotarpiu pirkę prekių ar paslaugų (išskyrus alkoholį, tabaką, lošimo paslaugas ir dovanų kuponus) už 100 eurų ir daugiau RYO (sumuojami ne daugiau kaip 3 pirkimo kvitai) (Savitiškio g. 61, Panevėžys) parduotuvėse, restoranuose ar paslaugų teikimo vietose. Akcijoje gali dalyvauti tik vyresni nei 14 metų asmenys. Akcijoje negali dalyvauti akcijos organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimos nariai.

5.  Žaidimo eiga: žaidimo dalyvis, RYO Infocentro darbuotojui pateikęs pirkimo kvitą(-us), kurio suma ne mažesnė kaip 100 eurų (galima sumuoti ne daugiau kaip 3 (tris) pirkimo kvitus), gauna žetoną su kuriuo renginių aikštėje gali dalyvauti RYO žaidime be pralaimėjimų ir laimėti vieną iš RYO prizų. Žaidimas vyks lapkričio 26 – 27 d. 10 – 21 val. arba tol, kol pasibaigs žaidimo prizai. Prizų kiekis ribotas. Dovanoms pasibaigus anksčiau žaidimo pabaigos, žaidimas laikomas pasibaigusiu.

6. Bendras prizų kiekis: 544 vienetai.

7. Atsiimdamas žetoną RYO Infocentre žaidimo dalyvis privalo pateikti prekybos centro RYO parduotuvės, restorano ar paslaugų teikimo įstaigos kasoje gautą kvitą, kurio data atitinkamai yra: lapkričio 26 diena, kai žaidime dalyvaujama lapkričio 26 dieną ir lapkričio 26 arba/ir 27 diena, kai žaidime dalyvaujama lapkričio 27 dieną. Panaudoti pirkimo kvitai pažymimi RYO antspaudu, jie pakartotinai žaidime nedalyvauja ir grąžinami pirkėjui.

8. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti šias taisykles bei prizų išdavimo tvarką ir (arba) nutraukti žaidimą esant nenumatytoms aplinkybėms, apie tai informavęs interneto svetainėje www.ryo.lt arba kituose komunikacijos kanaluose.

9. Žaidimo dalyviai sutinka, kad jų nuotraukos gali būti paskelbtos interneto svetainėje www.ryo.lt ir RYO Facebook paskyroje.

10. Akcijoje dalyvaujantys asmenys patvirtina, kad susipažino su akcijos taisyklėmis ir sutinka jų laikytis bei neprieštarauti akcijos organizatoriaus sprendimams.

11. Prizai į pinigus ar kitus prizus nekeičiami.

12. Šio žaidimo taisyklės skelbiamos www.ryo.lt. Jei kituose komunikacijos kanaluose ir žiniasklaidos priemonėse paskelbtos akcijos taisyklės nesutampa, galioja interneto tinklalapyje www.ryo.lt paskelbtos akcijos taisyklės.

13. Šio žaidimo organizatorius gerbia akcijos dalyvių privatumą ir tvarko asmens duomenis tik konkrečiai apibrėž tais tikslais ir apimtimi. Daugiau informacijos http://www.ryo.lt/privatumo_politika.